Canadian Solar CS7L-600MS, 600 W
de către VoltaRom Solar
0
în stoc
G2P1S1H2LO3
Specificații:
INFORMAȚII GENERALE
Categorie: Panouri fotovoltaice monocristaline
Greutate: 32,5 kg (71.6 lbs)
DIMENSIUNI
Lungime: 2172 mm (85.5 in)
Lățime: 1303 mm (51.3 in)
Grosime: 35 mm (1.38 in)
INFORMAȚII TEHNICE
Tip panou: Monocristaline
Putere panou: 600 Wp
Număr celule: 120 [2 x (10 x 6) ]
Grad de protecție: IP68, 3 diode bypass
Tensiune in circuit deschis (Voc): 41.3 V
Tensiune maxima (Vmp): 34.9 V
Curent de scurt circuit (Isc): 18.42 A
Curent maxim (Imp): 17.15 A
Eficienta modul: 21%
Tensiune maxima sistem: 1500 V (IEC/UL) sau 1000 V (IEC/UL)
Temperatura de operare: -40°C / +85°C