Invertor Huawei SUN2000-10KTL-M1
de către VoltaRom Solar
0
în stoc
G2R31Y2C1C8
SUN2000-10KTL-M1 de la Huawei
    • Eficiență maximă de 98.6%
    • 2 MPPT-uri, design fără siguranțe
    • Grad de protecție IP65
    • Monitorizarea string-urilor.
Cu mândrie vă prezentăm inovația în domeniul panourilor solare: SUN2000-10KTL-M1 de la Huawei!
Huawei & VoltaRom Solar - Împreună pentru un viitor sustenabil! ☀️
Marcă invertor Huawei
Putere maximă recomandată PV (pentru module STC) 15000 Wp
Voltaj maxim DC 1100V
Voltaj minim de pornire 200V
Voltaj nominal DC 600V
Interval voltaj MPP 140V~980V
Numărul de MPP 2
Număr de șiruri fotovoltaice per MPP 1
Curentul maxim per MPP 11A
Curentul maxim de scurtcircuit per MPP 15A
Putere nominală AC 10000W
Putere maximă aparentă AC 11000 VA
Voltaj nominal AC 220 Vac / 380 Vac, 230 Vac / 400 Vac
Frecvență rețea AC 50 Hz / 60 Hz
Ieșire maximă curent AC 16.9 A
Factor de putere reglabil -0.8 -> +0.8
Tip de conectare AC la rețea 3W/N/PE
THDi ≤ 3%
Tip de conectare la rețea Trifazat
Eficiență maximă 98.6%
Eficiență Europeană 98.1%
Protecție la inversarea polarității DC Da
Întrerupător DC Da
Monitorizarea rezistentei de izolatie Da
Protecție la scurtcircuit AC Da
Monitorizarea defecțiunii la pământ Da
Monitorizarea rețelei Da
Protecție anti-insulare Da
Unitate de monitorizare a curentului rezidual Da
Lungime 525mm
Înălțime 470mm
Grosime 146.5mm
Greutate 17Kg
Intervalul temperaturii de funcționare –25°C ... +60°C
Consumul de energie pe timp de noapte < 5.5 W
Topologie Fără transformator
Răcire Convecție naturală
Grad de protectie IP65
Umiditate relativă 0-100%