Tongwei Solar, TH550PMB7-46SC, 550W
de către VoltaRom Solar
0
în stoc
G2P1S161E54
Specificații:
INFORMAȚII GENERALE
Categorie: Panouri fotovoltaice monocristaline
Greutate: 28,3 kg
DIMENSIUNI
Lungime: 2384 mm
Lățime: 1096 mm
Grosime: 35 mm
INFORMAȚII TEHNICE
Tip panou: Monocristaline
Putere panou: 545 Wp
Număr celule: 144 [2 x (12 x 6)]
Grad de protecție: IP68, 3 diode bypass
Tensiune in circuit deschis (Voc): 47 V
Tensiune maxima (Vmp): 39 V
Curent de scurt circuit (Isc): 14.86 A
Curent maxim (Imp): 14.07 A
Eficienta modul: 20.9%
Tensiune maxima sistem: DC1500 (IEC)
Temperatura de operare: -40°C / +85°C
NMOT: 42 ± 2°C